Vijesti (sve)

Srebrni Burić i zlatna Fotak u Dugom Selu
Objavljeno 04.11.2015. u 18:35 - Škola

U subotu 19.09.2015. u Dugom Selu odigran je 1. Otvoreni turnir kadetkinja i kadeta Stolnoteniskog saveza Zagrebačke županije. Za STK Merix nastupilo je u 6 kategorija čak 11 igrač(ic)a: Fotak Ana, Tkalec Filip, Vrdoljak Gabriel, Grdić Nikola, Hanžek Antonio, Vojvodić Zvjezdan, Burić Antonio, Radošević Karlo, Deak Mateo, Deak Bruno i Radošević David.

Prvo mjesto u kategoriji klinceza osvojila je Ana Fotak pobjedom u finalu nad Lunom Borovec iz Dugog Sela! U kategoriji kadeta drugo mjesto pripalo je Antoniu Buriću koji je u finalu izgubio od Ivana Bošnjaka iz Velike Gorice. Medalju za četvrto mjesto u kategoriji mlađih kadeta osvojio je Zvjezdan Vojvodić.

Detaljniji izvještaj s turnira možete pogledati na stranicama Stolnoteniskog saveza Zagrebačke županije.